All for Joomla All for Webmasters

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık sektörüne girdiğimiz 20 yıl öncesinden bugüne ofis ve işyeri nakliyat hizmetleri vermekteyiz. İster planlı ister acil olsun tüm Ofis Taşımacılığı taleplerinizi karşılıyoruz. Ev ve konut nakliyesinden farklı olan bu taşımacılıkta daha özen gösterilmesi gereken eşya ve cihaz bulunabilmektedir. Bunların farkında olan firmamız üst düzey hassasiyet göstermektedir.

Ofis Taşımada Bölümler

Sekreterya Ön Büro Bölümünün Taşınması ; Ofis taşıması esnasında bu bölümde bulunan belirli elektronik cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar ambalajlanıp koruma altına alındıktan sonra taşıma işlemine başlanır. Bunlar dışında genelde sekreterya masası, misafirlik koltukları ve tablo gibi taşınması gerekenler bulunur.

Personel Odalarının Taşınması ; Personel odalarında da genelde bulunan malzemeler listesi şu şekildedir. Bilgisayar, telefon, fax vb cihazlar, personel çalışma masası, misafir koltukları, tablolar, dolaplar.

Toplantı Odası Taşınması ; Bu tarz odalarda genellikle büyüklüğüne göre değişen toplantı masaları bulunmakta ve sayısı değişen oranda koltuklar bulunmaktadır. Bu şamda nakliyat ekibimizde bulunan mobilya ustası eşliğinde masaların ve dolapların sökümü yapılır sonrasında ambalajlanıp taşınma işlemine geçilir. Bunlar dışında bu tip odalarda projeksiyon cihazı, tv ve çeşitli elektronik ekipmanlar bulunur. Gerekli tüm hassasiyet gösterileren taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Genel Müdür makam odası Taşıma ; Bu odada müdür makam takımları ciddi bir yer kaplamaktadır. Makam takımları büyüklük ve hacmine göre sökülüp, sökülmeyeceğine mobilya teknisyenimiz karar verecektir. Bunlar dışında elektronik cihazlar ambalajlanır. Çeşitli aksesuarlar bulunan makam odasında çelik kasa da bulunmaktadır. Büyük hacimdeki çelik kasalar için nakliyat firmamıza bilgi vermeniz önerilir.

Ofis Bekleme Salonu Taşıma ; Bu alanlarda genellikle elektronik cihaz olarak televizyon bulunur, bunun dışında bekleme koltukları ve takımları, aksesuarlar, sehpalar bulunmaktadır. Aksesuarların yoğun olduğu ofislerde bulunmaktadır. örnek olarak akvaryum ünitesi, tanıtım standları vb gibi.

Ofisteki Elektrik Aksamları ; Elektrik aydınlatma ile ilgili aksesuar, avize ve çeşitli malzemeler için nakliyat ekibimizde elektrik teknisyeni hazır bulunmaktadır. usulüne uygun söküm yapılır korunaklı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Ofis Tabela ve Yönlendir Levhaları : Ofisleriniz bulunan tabela ve benzeri levhalar da talebiniz doğrultusunda ofis taşıma ekibimiz tarafından yerinden sökülere taşınabilir. Bazı durumlarda tabelaların taşınması ilgili firmaya bırakılsa da bazen de firmamızdan istenebilmektedir. Bu gibi taleplerinizde firmamıza bu ayrıntıyı bildirmeniz faydalı olacaktır.

Ofis Mutfak Bölümünün Taşınması ; Bazı ofislerde mutfak bölümüde bulunmaktadır. Mutfak bölümlerinde de genelde masa ve oturma ekipmanları, kırılacak cam eşya ve poselen takımlar bulunmakta ve beyaz eşya olarak buzdolabı kullanılmaktadır. Daha büyük mutfak veya yemekhane tarzı için bilgi vermeniz sağlıklı olacaktır.

Ekspertiz Ofis Taşıma Ekspertiz Ofis Taşıma Ekonomik Ofis Taşıma

 

Ofis Taşıma İşleminden Önce Ekspertiz Hizmeti veriyor musunuz?

Tüm taşıma ve nakliye hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşıma içinde ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Sıfır hata için firmamızdan kesinlikle ekspertiz talebinde bulunmanız önerilmektedir. Ekspertiz işlemlerimizde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ekspertiz işleminin faydası bize eşyalarınızın adet ve hacimlerinden net bilgi verememiz durumunda ofis taşıma esnasında sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunlar bildirilmemiş oda veya eşyalardan kaynaklanmaktadır. ofis taşımanıza en uygun aracın gönderilmesi için en doğru bilgiyi vermeniz gerekmektedir. Bunun için telefonda anlatım yerine ekspertizin yerinde eşyalarınızı ve bölüm sayısını görmesi çok yerinde olacaktır.

 

İlgili Aramalar : Ofis Taşımacılığı, ofis taşıma, ofis nakliyat, ofis nakliye, ofis taşıma firmaları, ofis taşıma nakliye şirketleri, ofis taşıyanlar

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme