All for Joomla All for Webmasters

İşyeri Taşıma

İşyeri Taşıma

ASYATÜRK Nakliyat, eşyalarınıza gereken önem ve hassasiyeti gösterir. İşyeri taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce, görevli eksper ekibimiz, belirlediğiniz zaman ve saatte ofisinize gelerek, eşyalarınızın genel durumu hakkında analiz yapar. Daha sonra yazılı olarak, hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifiniz hazırlanır ve size sunulur. Kabul edilen fiyat teklifinin ardından taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları yapılır. Daha sonra size en uygun araç belirlenir.

Nakliye süreci şu şekilde işler;

Ofis mobilyalarınızın gerekli de monte işlemleri yapılarak paketlemeye geçilir.
Taşınacak ofisteki tüm masa ve dolapların yerleri numaralandırılır. Taşıma işlemi bu uygulamaya sadık kalacak şekilde gerçekleştirilir ve böylelikle yeni ofisinize taşınma karmaşası önceden önlenmiş olur.
Taşınma esnasında eşyalarınızın, zarar görmemesi içi hava kabarcıklı naylonlarla paketlenip köşelerine koruyucular yerleştirilir.
Klasör ve dosyalar özenle paketlenir.
Ofis mobilyalarınız zarar görmeden uzman ekibimiz tarafından departman ve numaralarına göre dikkatlice yerleştirilir.
Elektronik eşyalarınız hassas olduğundan ayrı ayrı ambalajlanır.
Yerleşen mobilyalarınızın gereken monte ve de monte işlemleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.
Ofis eşyalarınız, beklentileriniz doğrultusunda isteğinize göre yerleştirilir.
Tüm bu işlemler sırasında uzman ekibimiz ve ustalarımız nakil ve yerleştirme esnasında yanınızda bulunacaklardır.
Nakil işlemi siz değerli müşterilerimizin de okeyiyle sonuçlandırılacaktır.

ASYATÜRK olarak; tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndereceğiniz  adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Firma olarak hacmi büyük olan bu parça eşyalarınızı gerekli tüm güvenli taşıma kuralları çerçevesinde taşımaktayız.

Taşıma esnasında ürünlerinize gelebilecek her türlü zarardan firmamız sorumlu olacaktır. Parça eşya nakliyesi aslında siz müşterilerimizi yüksek nakliyat ücretlerinden kurtarmaktadır. Parça eşya taşımacılığında kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Şirket ya da firmanıza ait ürünlerinizin bir yerden başka bir yere taşınması konusunda en güvenli hizmeti vermekte iddialıyız. Parça eşyalarınızın gönderiminde firmamızı gönül rahatlığı içinde tercih edebilir, eşyalarınızın vaktinde ve güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Parça eşyalar;  yazlık eşyası, öğrenci eşyası, bekâr eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi hacmi büyük eşyalardır…

ASYATÜRK SÜRECİ

Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar.

Bir taşınmanın ne kadar stresli olduğunu çok iyi bildiğimiz için yapılacak taşınma işini en iyi şekilde anlatıp, doğru orantılı olarak ve süreç birbiriyle örtüşerek eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, yeni evinizde de düzenli bir şekilde açılıp yerleştirilmesine hassasiyet gösteriyoruz.

Öncelikle kumaş tipi yatak, koltuk vb. eşyalarınız havalı naylonlarımızla, mobilyalarınız battaniye ile dikkatlice ambalajlanıyor. Elbiseleriniz elbise dolaplarımıza yerleştiriliyor ve gidilen yerde de aynı şekilde gardırobunuza asılıyor. Mutfak eşyalarınız ve kırılabilecek nitelikteki tüm eşyalarınız özel taşıma fıçılarına uygun biçimde yerleştiriliyor. Kitaplarınız da kitap kolilerine yerleştiriliyor.

Eşyalarınızın genel durumuna göre öğle saatlerinde yeni evinize doğru yola çıkılıyor. Yeni evinize varıldığında hazır ambalajlı toplanmış olan eşyalarınız yine sizin istekleriniz doğrultusunda oda yerleştiriliyor. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın montesi firmamız tarafından yapılıyor. Kitaplarınız ve kırılacak eşyalarınız özel taşıma fıçılarımızdan çıkartılıp sizin belirlediğiniz yerlere dikkatlice yerleştiriliyor.

Ekibimiz görevini tamamladıktan sonra yapılacak bir değişiklik ve/veya herhangi bir isteğiniz varsa beraber son kontroller yapılıyor. Bu şekilde ASYATÜRK Profesyonel Eşya Transfer işlemi son buluyor. Görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğuyla, iyi günlerde oturmanızı dileyerek yeni yuvanızdan ayrılıyoruz.

*Lütfen nakliye işlemi sonrasında size verilen görüş ve öneri formunu doldurmayı unutmayın.

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme