All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

ASYATÜRK Ailesi
Müşteri memnuniyeti, karşılıklı güven ve kaliteli hizmeti amaç edindik.
Size daha iyi hizmet sunmak için kendini sürekli güncelleyen ASYATÜRK, 1980 yılından bugüne profesyonel taşımacılık hizmetleri sunuyor. Uzman kadrosu ile taşımacılık sektöründe öncü olmayı hedefleyen ASYATÜRK ailesi ile birlikte, hizmetlerimizi daha da genişleterek bire bin katıyoruz. Profesyonel eşya transferi, uzman kadrosu, eksper hizmeti, titiz ve güvenli çalışma stratejileri, monte ve de monte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, sektörde yerini alan ASYATÜRK, çözüm odaklı stratejisiyle de alanında lider firmalar arasında olmaya aday.

Nakliye firması olarak, çalışma hayatına başladığımız 1980 yılından bugüne kadar edindiğimiz deneyimler sonucunda, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçladık.

Ardımızda bıraktığımız yılların her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Dünden bugüne sürekli kendimizi yeniledik ve kaliteli hizmet anlayışını tecrübelerimizle harmanladık. Bugün ise ASYATÜRK ailesi olarak başarı odaklı, çevreye ve insana saygılı, kaliteli hizmeti amaç edinmiş, karşılıklı güven ve özveriye dayalı, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir nakliyat firması olmayı sürdürüyorsak, bunda çalışanlarımızın büyük emeği vardır. ASYATÜRK ailesi olarak, müşterilerimizin de desteği ile kendimizi sürekli yeniliyor, memnuniyetinizi daim kılmak için sürekli çalışıyoruz.

ASYATÜRK olarak; Türkiye çapında nakliye sektöründe yenilikleri takip eden, modern teknolojiyi ve araç filosunu sürekli güncel tutan, 1980 yılından bugüne gelen deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle, tüm nakliyat faaliyetlerinizde özenle ve titiz çalışmaktan keyif duyan, deneyimli kadromuzun insana ve çevreye saygı prensibiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir nakliye firması olmaktan gurur duyarız.

Profesyonel Eşya Transferi Hizmetini;

12 kişilik profesyonel ekip
3 kişilik profesyonel eksper ekibi
2 adet eşya transferinde kullanılan kamyonet
1 adet eşya ambalajlama aracı
2 adet ticari eksper aracı
Sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz.

BELGELERİMİZ

K1 Belgemiz  K3 Belgemiz

 

MİSYONUMUZ

Taşımacılık sektöründe Türkiye çapında lider firmalar arasında öncü olmak; her geçen gün büyüyen ASYATÜRK ailesinin kadrosunu genişleterek, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

Pratik ve yaratıcı çözümlerimizle, müşteri memnuniyetini en üst düzey de tutarak, uzman kadromuz ile birlikte, talepleriniz doğrultusunda, zamanında ve güvenilir hizmet sunmak.

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme