All for Joomla All for Webmasters

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Posted by Evden eve nakliyat | Eylül 10, 2016 | Nakliye

İstanbul Göztepe evden eve nakliyat işlerinizde hızlı bir şekilde taşımacılık hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. Nakliye alanında uzun yılların getirdiği tecrübe, deneyim ile ve sağlam araç altyapımızla sürekli hazır durumdayız. 

Kozyatağı bölgesinde şubemizin olması nedeni ile bölgemizin civar semtlerinde hiç bekletmeden evden eve nakliyat işlerinizi yerine getirmekteyiz. Bölgeye hakim, fiyat açısından en uygun ve ambalajlamadan tutun, ürünlerin taşınmasındaki özene ve asansörlü taşımacılığımızla zaman tasarrufuna kadar bir çok detay firmamızda sizleri beklemektedir.

Göztepe mahallesi daha çok konut yoğunluğunun olduğu bölge olsa da hizmetlerimiz içerisinde ofis taşımacılığı, işyeri, mağaza taşımacılığıda yeralmaktadır. Haftanın tüm günleri Göztepe sokakalarında mutlaka bir aracımızla evden eve nakliyat sağlanmaktadır. Evinizin büyüklüğünde göre mutlaka size uygun bir aracımız vardır. Dileyen müşterilerimize göztepe evden eve nakliyat için ücretsiz bir şekilde ekspertiz gönderimizde de bulunmaktayız.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatlarımız göztepe için diğer İstanbul ilçeleri ile aynıdır. herhangi bir fark söz konusu değildir. Fiyatlar belirlenirken dairenizin kaç oda olduğu, mobilya takımlarının adedi ve eşyaların nereden alınıp nereye gideceği ile alakalıdır. Bizlere bu konularda detay bildirmeniz durumunda hemen size göztepe için fiyatlar verilecektir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat İletişim

ASYATÜRK Evden Eve Nakliye
Adres : Sarı Kanarya Sokak Kozyatağı /İSTANBUL
Tel : 0216 576 84 73
Gsm : 0532 589 94 23
Gsm2: 0506 97 08 91
e-mail: info@asyaturknakliyat.com

 

About The Author

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında geçmişi çok eskiye dayanan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli evden eve hizmeti ile tanınmaktadır.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

İlgili Yazılar

Posted by mwasyaturk | Haziran 9, 2017
Bebek semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Bebek Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Bebek nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
Posted by mwasyaturk | Mayıs 6, 2017
Muratpaşa semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Muratpaşa Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Muratpaşa nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
Posted by mwasyaturk | Mayıs 4, 2017
Merkez Köyler semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Merkez Köyler Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Merkez Köyler nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte...
kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme