All for Joomla All for Webmasters
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

En Yakın Evden Eve Nakliyat Firması

TÜM TAŞINMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLERİMİZDE KALİTEYİ EN EKONOMİK FİYATLARLA SAĞLIYORUZ. TÜM NAKLİYAT İŞLERİNDE BÜYÜK BİR TİTİZLİK, DETAYLI ÇALIŞMA VE KADROLU UZMAN PERSONELLERİMİZLE DESTEK SAĞLIYORUZ.

EVDEN EVE NAKLİYAT PRENSİPLERİMİZ

Ülkemizde evden eve nakliyat firması sayısı oldukça fazla olmakla beraber her yıl gittikçe artan bir firma sayısına ulaşmaktadır. Bir çok nakliyat firması kapanırken sürekli yeni firmalar kendini göstermektedir. Eskiden kolu komşu yardımı ile yapılan ve büyük bir zahmet isteyen taşınma işleri artık firma sayısının artması ve buna paralel taşımacıkta kalitenin yükselmesi ile daha cazibeli hale gelmiştir. Ancak sektörde oldukça fazla da tecrübesiz firma bulunma ve sadece ticari açıdan düşünmektedir. Buda taşınmayı düşünen ve en zor anlarını yaşayan bir çok ailemizi mağdur etmektedir. Asya Türk Nakliyat olarak evden eve nakliyat işlerimizde kendimize özgün prensiplerimiz mevcuttur. Firmamız için olmazsa olmaz prensibimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimizin memnuniyeti için öncelikle taşınma sürecine verdiğimiz sözde olduğu gibi zamanında başlarız. Ortalıkta Daire sahibinin tüm özel eşyalarının olmadığına kanaat getirdikten sonra tüm kırılması, çizilmesi ve zarar görmesi muhtemel olan eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlama işlemi yaparız. Evden Eve Nakliyat ekibimizin içerisinde daima mobilya ustaları, tesisat ustaları, elektrik ustaları yer alamaktadır. Gerekli görülmesi durumlarda asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokarız. Verdiğimiz sözde olduğu gibi zamanında taşınma işlemini sonlandırırız.

Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde Fiyat farkı hiç bir zaman çıkarmayız.

Evden eve nakliyat firmaları arasında özensiz davranan ve ticari boyutu daima önde tutan firmalar bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir. Taşınma sürecinin sonlanması ve ücret ödemesi esnasında sürekli fark çıkaran firmalar müşterileri, daire sahiplerini zor durumda bırakmaktadır. Kimi zaman ise daha istemeyen sonuçlara gitmektedir. Asya Türk olarak tüm evden eve nakliyat işlerimizde baştan konuşulan rakamlar dışında herhangi bir bedel müşterilerimizden tahsil etmemekteyiz.

Taşınma sürecinde fiyat farkını engellemek için neler yapılmalıdır?

Sizlerde taşınmak için bir nakliyat şirketi seçmeden önce mutlaka ve mutlaka iyi tercih yapmalı tüm ayrıntıları kesinlikle birebir firma yetkilileri ile konuşmalısınız. Seçeceğiniz Evden eve firmasının tecrübesi, şirket geçmişi ve verilebilir bir adresinin bulunduğunun mutlaka olması gerekmektedir. Bunun dışında evden eve nakliyat fiyatları üzerine anlaşmadan önce seçmeyi düşündüğünüz taşımacılık firmasından adresinizde ücretsiz keşif hizmeti vermesini isteyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat işlerinizde fiyattan öte firma geçmişi çok önemli bir karakterdir. Yeni ve Tecrübe eksikliği olan bir nakliyat firması ile çalışmanız sizlere hem maddi hemde manevi yönden sorun yaratabilir ve zarar verebilir.

Evden Eve Nakliyat Uzman Görüşü

EVDEN EVE TAŞIMACLIKDA GARANTİ SİSTEMİ

Garantili taşımacılık adı altında bir çok şirket, nakliyat firması yer almaktadır. Ancak bir çoğu bunu sözlü olarak iletmektedir. Nakliye işlerinde kendinizi garantiye almanızın bir çok yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi sigortalı taşımacılık hizmetidir. Şayet firma profesyonel anlamda hizmet veren bir firma ise müşterilerine kesinlikle sigortalık evden eve nakliyat hizmeti sunabilmektedir. Eğer kırılması, çizilmesi, çalınması vb çeşitli olumsuz sebepler olması size büyük zararlar getireceğiniz düşünüyorsanız sigortalı nakliyat hizmeti tam size göredir. İşini ciddi yapan, referans verebilen nakliye firmaları ve uzun yıllardır tecrübe sahibi firmalar da genelde bu tarz sorunlar yaşanmamaktadır. Ama içinizin rahat etmesi için yinede tercih sizlerindir. Asya Türk Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize 20 yıllık evden eve nakliyat tecrübemiz ile en sağlam güvenceyi sunmaktayız.

Nakliye Aracının Uygunluğu

Genelde daire sahipleri bazı durumlarda tam olarak eşya sayısı, ebatları yada oda sayısını tam olarak söylemeyebilirler. Ekspertiz hizmeti de alınmamış ve nakliye için sadece telefon görüşmesi ile neticelenmiş taşıma anlaşmalarında bu sorunlar yaşanmaktadır. Tam belirlenmeyen eşyalar nedeni ile evinizin önüne gelen araç yetmeyebilir ve mağduriyet iki taraflı yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için mutlaka ve mutlaka tüm eşyalarınızın evden eve firmasına söylenmesi gerekmektedir. Bazen iyi niyetli olmayan nakliyat şirketleri bu hususun çok fazla üzerinden durmaz gibi görünmesi taşınma sonunda fazla ücret talep etmesine yol açmasını sağlamaktadır. Onun için siz değerli konut sahiplerinden bu detayı atlamamanızı önermekteyiz.

Taşımadan Önceki Hazırlık Süreci

Ev sahipleri genelde bu konuda arada kalmaktadır. Evden eve taşıma yaptığımız işlerimizde kimi ev sahibi kişiler taşınmadan günler öncesinde hazırlığa başlamaktadırlar. Kırılacak eşyaların kolilenmesi en sık rastladığımız hazırlık etabıdır. Firma olarak bizim genelde önerdiğimiz ise sizler için maddi değeri yüksek olan takı, yüzük, altın, para gibi değerli eşyalarınızın taşınmadan önce mutlaka sizler tarafından toplanıp muhafaza edilmesidir. Bunun dışında kalan herşey için nakliyat ekibimiz gerekli tüm çalışmaları yapacaktır. Eşyalar yerinizden kalkmadan önce mutlaka personelimiz tarafından kolilenme, ambalajlama uygulaması yapılacaktır.

Eşyaların Yeni Dairede Yerleştirilmesi

Bir diğer önemli konuda yeni evde eşyaların istenilen yerlere yerleştirilmesi yapılacak mıdır? Ev sahipleri bu konuda firmamız ile çalışması durumunda çok müsterih olabilirler. Eğitimli tüm personelimiz yeni daireniz de eşyalarınızı sizin gösterdiğiniz alana yerleştirmekte ve kesinlikle kaba bir şekilde ortalığa eşyalar bırakılmamaktadır. Bunun için daha sağlıklı taşınma süreci sonlanması için yeni dairede mutlaka ev sahibinden birinin hazırda bulunması gerekmektedir.

Ahşap eşyalarınızda ekibimiz içerisinde bulunan mobilya ustaları tarafından yine sizin göstereceğiniz yere montajı yapılmaktadır. Avizeleriniz de yine uzmanlarımız tarafından tarafından yönlendirmelerinizle yerine saılmaktadırlar. Ayrıca yine çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gider ve su bağlantılarıda ekipteki tesisat uzmanlarımızca yapılmaktadır.

Mutlu, huzurlu ve keyifli bir taşınma süreci için ucuz ve sıradan bir firma ile değil, kaliteli hizmet veren deneyimli, tecrübeli ve ekonomik olanaklar sunan firmaları tercih edin sorunsuz bir taşınma süreci geçirin. İstanbul ve Ankara ilinde tüm evden eve nakliyat işlerinizde firmamız ekipçe sizlerledir.

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme