All for Joomla All for Webmasters

Eşya Depolama

Eşya Depolama

ASYATÜRK olarak; eşya taşımacılığı dışında İstanbul genelinde eşya depolama hizmeti de vermektedir,Eşya Depolama Hizmeti özel güvenlikli ve her zaman bakımı yapılmaktadır. Eşyalarınız özel ambalajlarımız ile ambalajlanmakta bu sayede her zaman eşyalarınız temiz halde kalmaktadır. Eşya depolarımız hijyenik,temiz ve rutubetsizdir. Özel olarak hazırlanmış havalandırma sistemi ve depomuz içinde rutubet oluşturacak yapılardan da arındırılmıştır.

ASYATÜRK eşya depolama firmamız sizlerin hizmetinizdedir Depolama alanlarımızda 1. sınıf, eşyalarınıza zarar vermeyen, kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Depolarımız her zaman bakımlı, rutubetsiz ve temizdir. Eşya güvenliği için lütfen nakliye firmanızdan bu olanakları SORUNUZ.

Eşya depolarımız aylık olarak ücretlenmektedir. Eşyalarınızın m3 göre fiyat aralıklarımız değişmektedir. Tam fiyat tespiti için eşyalarınızı yerinde tespit ederek karar vermekteyiz. Yerinde tespit aşamasında hem kalıcı ambalajlama,hangi araçlarımız ve personelle çalışacağımızın kararını vermiş olmaktayız. Profesyonel eşya depolama hizmeti veren nakliye firması olarak hizmet sunmaktayız. Sigortalı eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Nem ve rutubetten artışmış olan depolarımız sayesinde eşyalarınızda her hangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Eşya depolarımız düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Asyatürk evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme