All for Joomla All for Webmasters

Eşya Ambalajlama

Ambalajlama dikkat isteyen önemli bir kısımdır. Gerekli şekilde paketlenen eşyanızın zarar görmemesi son derece önemlidir. ASYATÜRK evden eve nakliyat olarak Eşya Ambalajlama hususuna fazlasıyla önem vermekteyiz. Çünkü kusursuz bir hizmet için, iyi şekilde ambalajlama şarttır. Kullanılan kraft ve ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşyalarınız için özel üretimdir. Eşya cinsine göre değişen, muhtelif ambalaj malzemeleri ile titiz bir çalışma gerçekleştirip, profesyonel ekibimiz ile siz eşya sahiplerine zahmetsiz ve kusursuz bir hizmet sağlamak asıl amacımızdır. Unutmayın, sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur.

Eşya Ambalajlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir çok firma genelde bir diğer taşıma işine yetişmek için bir kaç ürün dışında ambalajlama yapmaz, buda diğer değerli eşyalarınızın hasar ve zarar görmesine etki etmektedir. İşini doğru yağan evden eve nakliyat firması ise kırılma, çizilme riski görülen tüm ürünleri dikkatli bir şekilde ambalajalama işleminden geçirir.

ambalajlama giyisi ambalajlama nakliyat ambalajlama cam ambajlama elbise ambalaj eşya ambalaj

Firmamıza özgü prensipler doğrultusunda yukarıdaki fotolardan görüldüğü gibi taşıma işlerinde, evden eve nakliyat sırasında elbiseleriniz, kırılacak cam eşyalar, koltuklar, sehpalar dahil bir çok ürün personelimiz tarafından ambalajlanmıştır.

 

Müşterilerimiz bu sayfaya hangi kelimelerle ulaşmıştır : eşya ambalajlama, ev taşıma ambalajlama, cam eşya ambalajlama, elbise ambalajı, evden eve ambalajlama, ambalajlayıp taşıma

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme