All for Joomla All for Webmasters

En Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması

En Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması

Posted by Evden eve nakliyat | Ağustos 18, 2016 | Nakliyat

Kaliteden anlaşılan her insana göre farklı bir takım şeyler olabilir. En Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firması talebinizde ise aslında kriterler bellidir. Bu sektörde en belirgin aranan firma özelliklerinden biraz örnek vereceğiz.

Her müşteri verdiği paranın karşılığında muhakkak verimli bir hizmet ve karşılık beklemektedir. Bu sadece nakliyat sektörü için değil diğer tüm sektörler içinde aynı şey geçerlidir. Evden eve nakliyat firmalarında müşterilerin beklentisini bilmek çok çok önemlidir.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

  • Hasarsız taşıma işleminin gerçekleşmesi
  • Verilen sürede taşıma hizmetine başlanması ve bitirilmesi
  • En başta anlaşılan fiyatlarda taşıma sonrasında farklılıklar olmaması
  • Taşınma esnasında marangoz, elektrik vb işler için uzmanın bulunması
  • Sigortalı hizmetin verilebilmesi

Yukarıdaki maddeler bizce bu sektörde müşterilerin kalite anlayışına giren en önemli maddelerdir. Aslında her taşımacılık şirketinin en öncelikli dikkat etmesi gereken kadiler olmasına rağmen ülkemizde aranmak zorunda kalınan kriterler haline gelmiştir.

Normal 2+1 veya 3+1 bir daireniz olduğunu düşünürsek işini ciddiye alan bir evden eve nakliyat firması yeterli personel ve ekipman ile bu taşımayı maksimum 5 saatlik bir dilimde tam hasarsız bir şekilde bitirmesi, sonuçlandırması gerekmektedir. Ancak çoğu taşıma yapan işletme yetersiz ve iş tecrübesi eksik personel ile saatlerce taşımayı sonlandıramamaktadır. Bir çok müşteri haricen mobilyacı ve elektrikçi aramak zorunda kalmaktadır.

Yeni aldığınız çocuk odası mobilya takımınız olduğunu düşünelim. Bu mobilya takımının parçalı onlarca aksamının olduğu düşündüğümüzde teknik bir mobilya ustası eşliğinde parçalanma, sökülme yapılması gerekmektedir. Çoğu evden eve nakliyat şirketleri biz bu mobilyayı söker ancak yerine monte edemeyiz gibi bir an önce bu montajdan sıyrılmak gibi düşüncelere girişmektedir. Sizde müşteri olarak üzülmek ve sinirlenmek sonucunda mecburen kabul etmek zorunda kalırsınız. Extradan taşınmadan sonra bir de diğer gün mobilyacı çağırır ve onda ayrı bir ücret ödersiniz. Biz örneğimizi çocuk odasından verdik ancak  bu yatak odası mobilyası, salon mobilyası, çeşitli mobilya takımları içinde geçerli olabilir.

Böyle bir tecrübe başından geçen müşteriler aynı firma ile tabiki bir daha nakliye hizmeti için anlaşmayacaktır. Buda o nakliyat firmasının belki günün kurtarması ile neticenin ileriki yıllarda sancısını göreceği anlamına gelmektedir. Sizin nakliyat anlaşması sürecinde tüm bu konularda firma ile tam uyumlu bir sözleşme imzalamanız bu gibi neticelerin doğmasına engel olacaktır. İş başında yapılan pazarlık ve samimi ortam daha sonra maalesef ki tavizleri de yanında getirmektedir. Bu tavizler neticesinde zaten çok indirim yaptık düşüncesinde olan nakliyat şirketi bir çok nedenden ötürü başınızı ağrıtacaktır.

 

 

About The Author

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında geçmişi çok eskiye dayanan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli evden eve hizmeti ile tanınmaktadır.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

İlgili Yazılar

Posted by mwasyaturk | Haziran 16, 2017
Levazım semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Levazım Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Levazım nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
Posted by mwasyaturk | Haziran 15, 2017
Gayrettepe semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Gayrettepe Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Gayrettepe nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
Posted by mwasyaturk | Haziran 10, 2017
Etiler semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Etiler Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Etiler nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme