All for Joomla All for Webmasters

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Posted by Evden eve nakliyat | Eylül 11, 2016 | Nakliyat

1980 yılından beri kesintisiz hizmet veren Asya Türk nakliyat sunduğu kaliteli taşımacılık, hasarsız nakliyat, asansörlü taşımacılığı, ambalajlı nakliye hizmetlerinden sonra ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de sağlamaktadır.

Ekspertiz Hizmeti Ne işe yarar?

Nakliyat sektöründe son yıllarda bir çok yeni şirketin sektöre adım atması ile rekabet yükselse de beklenen kalitenin artması ise gerçekleşmemiştir. Yeni ve tecrübesiz firmalar nedeni ile sektör tamamen para kazanma alanına dönüşmüş ve kaliteli hizmet anlayışı ikinci plana ataılmıştır. Yaşanan en büyük müşteri ile firma arasında ödeme esnasında evden eve nakliyat firmasının fazla para istemesi buna sebep olarak da başta anlaşılan taşıma eşyalarının farklılık göstermesidir. Asya Türk Nakliyatın sağladığı ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarının sizinle sözleşme yapılmadan önce yerinde görülür ve tespit edilir. Bundan sonra hem süpriz bir eşya çıkmaz hemde nakliyat firması itiraz edemez.

Ekspertizi nasıl talep edebiliz?

Evinizin taşınmasına karar verdiğiniz zaman mutlaka bir kaç nakliyat firması görüşmeniz gerekmektedir. Fiyat farkları, fimalar arasında sağlanan hizmetler ve ayrıcalıklar gibi detaylara bakmanız gerekmektedir. İşte tam bu aşama da arayışlarınız esnasında anlaşmayı düşündüğünüz firmadan son imza aşamasından önce yerinde tespit edilip son bir fiyat verilmesi için ekspertiz istediğinizi telefonlar veya ofis ziyaretinde belirtmeniz yeterli olacaktır. Firmamız asya türk nakliyattan ekspertiz isteği için iletişim numaramızdan bize ulaşamanız yeterli olacaktır. Aynı gün içerisinde adresinize experimiz gelerek eşyalarınızı hacim, çeşit ve adetlerine göre listeleyip hem en uygun aracı hemde en uygun fiyatı sizler için belirleyecektir.

Nakliyat ekspertizi için ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Asya Türk Nakliyat ekspertiz istemeniz durumunda kalite standartları gereği herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Dilediğiniz gün mesai saatleri diliminde ekspertizimiz adresinize gönderilmektedir.

Ekspertiz fiyatları kesin olarak bize bildirebilir mi?

Evet. Eksperimiz adresinizde yaptığı tespit işlemi sonunda size eşya gruplarına en uygun araç nakliyat boyutunu ve evden eve nakliyat fiyatlarını tarafınıza bildirecektir. Eksperlerimiz eşyalarınızı adet adet listelemekte ve sözleşme esnasında eksper esnasında belilenen eşya adetleri sözleşmeye eklenmektedir. İki tarafın karşılıklı mutabakatı ile taşıma işlemi bu şekilde %100 garantili ve sorunsuz olmaktadır.

 

About The Author

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında geçmişi çok eskiye dayanan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli evden eve hizmeti ile tanınmaktadır.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

İlgili Yazılar

Posted by mwasyaturk | Haziran 16, 2017
Levazım semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Levazım Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Levazım nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
Posted by mwasyaturk | Haziran 15, 2017
Gayrettepe semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Gayrettepe Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Gayrettepe nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
Posted by mwasyaturk | Haziran 10, 2017
Etiler semti taşımacılık konusunda sıkça hizmet verdiğimiz İstanbul bölgelerindendir. Etiler Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından 20 yıla yakın bir süredir gerçekleştirilmektedir. Etiler nüfus olarak da çok ciddi bir orandadır. Bu nedenle sıkça taşınma gerçekleşmekte aynı zamanda 2017...
kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme