All for Joomla All for Webmasters

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyatta yüksek katta bulunan binalarda karşılaşılan en büyük sorun, şüphesiz eşyaların indirilmesi veya çıkarılması esnasında yaşanan bazı teknik sorunlardır. Tüm bu teknik sorunların yanı sıra, bina içi asansör kullanımında karşılaşılan diğer sorunlar nedeniyle; beyaz eşya, değerli eşyalar, kırılacaklar ve mobilyalarınız söz konusu olduğunda firmamızın asansörlü taşıma sistemi tamda bu esnada devreye giriyor.
Asansör sistemimiz sayesinde, taşıma sırasında apartman içinde oluşacak hasar veya eşyalarınızın çarpma, çizilme riskini ortadan kaldırıyor ve böylelikle evinizin uygun olan balkonundan eşyalarınızı çok daha güvenli ve çok daha hızlı bir şekilde taşıyabiliyoruz. Bu sayede taşınma işleminin çok daha kısa bir sürede tamamlanmasını sağladığımız gibi, eşyalarınızın zarar görmesini engellemiş oluyoruz.

ASYATÜRK SÜRECİ 
Firmamıza telefonla ulaştığınız takdirde öncelikli olarak firmamızın konumu ve genel durumu profesyonel taşımanın öncelik ve sürecini anlatacak arkadaşlarımız karşılıyor. Ön bilgi verildikten sonra adresiniz ve telefon numaranız alınıp size uygun olan ve sizin belirleyeceğiniz günde ve saatte eksper arkadaşlarımız evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra yapılacak hizmetlerimizi aktarıyorlar.

Bir taşınmanın ne kadar stresli olduğunu çok iyi bildiğimiz için yapılacak taşınma işini en iyi şekilde anlatıp, doğru orantılı olarak ve süreç birbiriyle örtüşerek eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, yeni evinizde de düzenli bir şekilde açılıp yerleştirilmesine hassasiyet gösteriyoruz.

Öncelikle kumaş tipi yatak, koltuk vb. eşyalarınız havalı naylonlarımızla, mobilyalarınız battaniye ile dikkatlice ambalajlanıyor. Elbiseleriniz elbise dolaplarımıza yerleştiriliyor ve gidilen yerde de aynı şekilde gardırobunuza asılıyor. Mutfak eşyalarınız ve kırılabilecek nitelikteki tüm eşyalarınız özel taşıma fıçılarına uygun biçimde yerleştiriliyor. Kitaplarınız da kitap kolilerine yerleştiriliyor.

Eşyalarınızın genel durumuna göre öğle saatlerinde yeni evinize doğru yola çıkılıyor. Yeni evinize varıldığında hazır ambalajlı toplanmış olan eşyalarınız yine sizin istekleriniz doğrultusunda oda yerleştiriliyor. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın montesi firmamız tarafından yapılıyor. Kitaplarınız ve kırılacak eşyalarınız özel taşıma fıçılarımızdan çıkartılıp sizin belirlediğiniz yerlere dikkatlice yerleştiriliyor.

Ekibimiz görevini tamamladıktan sonra yapılacak bir değişiklik ve/veya herhangi bir isteğiniz varsa beraber son kontroller yapılıyor. Bu şekilde ASYATÜRK Profesyonel Eşya Transfer işlemi son buluyor. Görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğuyla, iyi günlerde oturmanızı dileyerek yeni yuvanızdan ayrılıyoruz.

*Lütfen nakliye işlemi sonrasında size verilen görüş ve öneri formunu doldurmayı unutmayın.

kurye oto çekici klasik mobilya hunca life üyelik kocaeli petek temizleme